Otázky a odpovědi

TEST

Odkud je GenderMaker?

GenderMaker je americký patent. V USA je registrovaný na „The United States Patent and Trademark Office“ pod registračním číslem 85117725. Vyrábí se v USA. V Česku ho distribuuje společnost Fitsport-komplex s.r.o.

Jak GenderMaker funguje?

Pokud chcete vykonat předběžný test pohlaví a jste těhotná alespoň 6 týdnů, připravte si prosím vzorek prvního ranního moče do čisté nádobky a nechte 2-3 minuty vychladnout na pokojovou teplotu. Kapátkem přiloženým v balení naberte  množství moče na jedno stlačení z připravené nádobky. Vyprázdněte kapátko do otvoru na Vašem GenderMekru. Okamžitě začne probíhat chemická reakce a kontrolní okénko Vám do 15 vteřin ukáže výsledek testu. Kontrolní okénko testru GenderMaker změní barvu po chemické reakci buď na růžovou (holčička) nebo modrou (chlapec). Barva se může lišit od předlohy důsledkem různých složek v moči, porovnejte čemu se co nejvíce podobá Váš výsledek s barevným vzorníkem přibaleným k testru. Prohlédněte si instruktážní video jak GenderMaker  test pohlaví funguje.

Na jakém principu GenderMaker pracuje?

Po přidání vzorku moči se rozpustí a smíchají s ním chemické složky v testru a tím nastane chemická reakce. Jejím výsledkem je rozpuštění barviva, které zabarví podložku v kontrolním okénku na barvu  odpovídající specifické složce moči, která je jiná v případě chlapečka a jiná v případě holčičky. Dozvědět se více.

Co obsahuje test GenderMaker?

Test GenderMaker Vám pošleme v zapečetěném obalu, v kterém se nachází plastový testr, kapátko na vzorek moči a podrobný návod na použití i s barevným vzorníkem pro porovnání výsledné barvy testu.

S jakou přesností umí GenderMaker určit pohlaví?

Předběžný test pohlaví nenarozeného dítěte – GenderMaker  je velmi úspěšný a použitý mnohými šťastnými maminkami po celém světě. Náš test umí zábavným a jednoduchým způsobem určit pohlaví dítěte v soukromí vašeho domova. Jsme si jistí spolehlivostí našeho testu, proto Vám doporučujeme nepodnikat žádné soudní vyrovnání finanční ani emocionální újmy.

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

GenderMaker je testovaný a stále pod drobnohledem vaší spokojenosti. Neustále monitorujeme úspěšnost nebo neúspěšnost výsledku předběžného testu pohlaví dítěte před jeho narozením. Výsledky tohoto testu můžete vidět v horním okénku v modrém bloku pod zeleným menu, v procentech. Po kliknutí na hodnotu se objeví nové okno s aktuálním stavem.

Kdy mohu udělat test pohlaví GenderMaker?

Předběžný test pohlaví GenderMaker je funkční a platný od 6. týdne těhotenství.

Kolik stojí test pohlaví GenderMaker?

Náš test pohlaví dítěte před narozením GenderMaker přinese radost a přesné výsledky vaší rodině za nízkou přijatelnou cenu. Prosím navštivte naši stránku s objednávkou, kde najdete aktuální cenu. V případě, že plánujete objednat větší počet našich testrů, cena může být upravena, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Může GenderMaker nahradit vyšetření ultrazvukem?

Ne, předběžný test pohlaví GenderMaker nenahrazuje ultrazvuk v žádném případě. Ultrazvuk se dělá pro kontrolu zdraví a vývoje dítěte a pohlaví vašeho  ještě nenarozeného dítěte je možné vizuálně ověřit pomocí ultrazvuku až po několika měsících, kdy už je pohlaví dostatečně vyvinuté. GendeMaker by neměl být používán jako rozhodující faktor v žádném případě.

Co obsahuje test GenderMaker?

Test GenderMaker Vám pošleme v zapečetěném obalu, v kterém se nachází plastový testr, kapátko na vzorek moči a podrobný návod na použití s barevným vzorníkem pro porovnání výsledné barvy testu. Obrázky k našemu testru najdete v sekci Podrobnosti v záložce Galerie, nebo si můžete zobrazit i tady: zobrazit balení.

Jak rychle jsou dostupné výsledky testu?

Vaše výsledky se zobrazí za méně než 1 minutu. Když barva v kontrolním okénku testru zrůžoví nebo zmodrá.

OBJEDNÁNÍ

Jak mohu objednat test GenderMaker?

Test pohlaví GenderMaker je možné objednat online kliknutím na tlačítko „Objednat“, tím budete následně přesměrování na naše www stránky NejenChlebem.cz a poté přidáte produkt do nákupního košíku a vyplníte Vaše údaje potřebné pro doručení k Vám domů.

Co se bude dít po objednání?

Na adresu zadanou v objednávce Vám přijde faktura za objednané zboží. Požadovanou částku se správným variabilním symbolem zašlete na náš bankovní účet, nebo si zboží objednáte na dobírku nebo si jej odeberete osobně v sídle firmy Fitsport komplex s.r.o., Bezručova 620, Židlochovice. Při objednání přes bankovní účet je nutné počkat až proběhne bankovní operace. Je třeba počítat s tím, že mezibankovní operace trvají od několika hodin do několika dnů. Po připsání částky za Vámi objednané zboží na náš účet Vám okamžitě zašleme zboží prostřednictvím zvoleného dopravce.

Musím vám poskytnout svoje soukromé údaje?

Pro správné vyřízení a bezpečné doručení Vámi objednaného zboží budeme potřebovat některé Vaše soukromé údaje. Bez toho se nedá vyřídit obchodní transakce. Se všemi Vašimi soukromými údaji budeme nakládat v zájmu Vaší bezpečnosti velmi citlivě. Žádný Váš údaj se neobjeví veřejně, ani nebude poskytovaný žádné třetí straně. Podrobnosti o našem diskrétním nakládání s vašimi údaji si můžete prostudovat v sekci Ochrana osobních údajů.

DOPRAVA

Jak rychle bude vyřízena moje objednávka?

Předběžný test pohlaví GenderMaker expedujeme do 24 hodin od doručení platby na účet. Je nutné počítat s časem, který je potřeba k bankovní operaci.  A potom i s operačním časem přepravce.

REKLAMACE

Jaké jsou naše reklamační pravidla?

Stejné jako u ostatních seriozních prodejců: můžete vrátit test pokud nebyl otevřený a stále je ještě zapečetěný v originálním balení. Pokud už byl  obal otevřený nemůže být vrácený vzhledem na citlivý charakter výrobku. Před použitím se důkladně seznamte s výrobkem a prostudujte si přesná pravidla použití a podrobný návod na použití, který je přibalený ke každému výrobku.


Kliknutím na tlačítko OBJEDNAT budete přesměrování na produkt Gendermaker do našeho internetového obchodu,
kde si jej můžete pohodlně koupit.

obj